Aktuality MŠ

Přístavba mateřské školy Malšice

V úterý 30. 1. 2024 se uskutečnilo slavnostní otevření přístavby mateřské školy a nechybělo ani tradiční stříhání pásky. Stavební práce začaly v dubnu roku 2023 a už po deseti měsících čekají plně vybavené prostory na nové děti, kterým přejeme, aby se jim v nové třídě co nejvíce líbilo.

Nadace Šatník

Poskytování a přijímání materiální a potravinové pomoci. Hlavním cílem je pomáhat těm, kteří se ocitli v nouzi, a ulehčit jim tak tíživou životní situaci a koordinovat pomoc od dárců k potřebným.

Obědy pro jihočeské děti

Naše škola se zapojila do dotačního programu bezplatného školního stravování, který je určen pro děti, žáky a studenty ve věku od 2 do 26 let v Jihočeském kraji a jejichž rodiny se ocitly v nepříznivé finanční situaci.

Kroužky v MŠ

Kroužky v MŠ jsou chápány jako doplněk rozvojových aktivit pro děti v odpoledních hodinách.  Chceme tak nabídnout rovnocennou alternativu pro  děti, které nemají možnost, nebo nechtějí dojíždět, za těmito aktivitami do větších měst.

Rozloučení s prázdninami

Dovolujeme si Vás pozvat na akci KPŠ Rozloučení s prázdninami. Sejdeme se v sobotu 2. 9. 2023 na hřišti TJ v Malšicích.

Seznam přijatých uchazečů MŠ od 1.9.2023

Seznam uchazečů přijatých k předškolnímu vzdělávání od 1. 9. 2023 v mateřské škole, jejíž činnost vykonává Základní škola a Mateřská škola Malšice, okres Tábor.