Květen: Měsíc rodiny plný akcí pro rodiče a děti

30.5.2024 - Veronika Kahounová

Měsíc květen byl věnován tématům rodina a domov. Rodiče, děti ze základní školy a děti z mateřské školy se společně účastnili různých aktivit a soutěží. Od tance a malování na obličeji až po opékání buřtů u ohně.

Naše školní zahrada se proměnila v arénu soutěží, kde děti, rodiče, prarodiče a kamarádi společně zápolili. Po splnění všech stanovišť byly připraveny medaile a následně si vychutnali chvíle u ohně, kde si opekli buřty. Děti si mohly nechat namalovat na obličej podle své fantazie - od pestrobarevných motýlů až po nápadité superhrdiny. V mateřské škole měli navíc doprovodný program Inky Rybářové, ale ať už jsme tancovali, soutěžili, opékali buřty nebo malovali, spojeni jsme byli jedním - poutem rodiny, kterého si každý z nás velmi vážíme!