Náplň klubu přátel školy

Klub přátel školy při ZŠ a MŠ Malšice, z.s. je dobrovolným sdružením, které podporuje zájmovou činnost žáků, pořádá kulturní, společenské i sportovní akce.

Předsedkyně: Lucie Váchová 607 866 560

Místopředsedkyně: Lenka Ryjáčková 606 489 349 a Blanka Palečková 777 881 070

Kontaktní e-mail: kps.malsice@seznam.cz

Každoročně pořádáme Karneval pro děti, Rozloučení s prázdninami, Svatomartinský průvod, Mikulášskou nadílku a Vánoční trh s rozsvícením stromku. Podle možností jezdíme na výlety a organizujeme různé tvůrčí činnosti.

Spolupracujeme se školou a školkou, TJ Malšice a velmi nám pomáhají městys Malšice a Jednota Malšice.