Pomáháme školám k úspěchu

17.10.2024 - Veronika Kahounová

Naše účast v projektu má zásadní význam pro rozvoj čtenářské gramotnosti, kritického myšlení, inovativních forem a metod výuky. Zároveň rozšiřuje možnosti a dovednosti našich učitelů, což přináší nové příležitosti pro naše žáky.

Dnes se v naší škole konala schůzka projektu “Pomáháme školám k úspěchu” (PŠÚ). I po pěti letech zapojení do projektu nacházíme nové cesty ke zlepšení. Naše pedagogická konzultantka, Mgr. Vendulka Noháčová, nám pravidelně ukazuje, co znamená být součástí této dynamické iniciativy a pomáhá nám objevovat nové možnosti pro budoucí rozvoj a dosažení stanovených cílů.

Těšíme se na další kroky a spolupráci v rámci projektu PŠÚ, které nám pomohou dosáhnout ještě větších úspěchů.