Zlato pro tým 7. třídy

11.10.2024 - Veronika Kahounová

Třicítka družstev žáků druhého stupně bojovala ve středu 9. října na Harrachovce již popatnácté "O pohár Městské policie Tábor". V kategorii 7. tříd se Malšice umístily na 1. místě. V kategorii 9. tříd obsadily 5. a 7. místo. V kategorii 6. tříd pak družstvo z Malšic dosáhlo 6. místa.

Pořádající strážníci letos vytyčili trasu dlouhou 4,4 km, kterou oproti předchozím letům částečně upravili. Disciplíny však s ohledem na jejich popularitu ponechali tradiční:

Hod granátem na cíl, skládání puzzle, pexeso, chůze na chůdách, kontrolní bod, zdravověda, dopravní výchova pro cyklisty a chodce, střelba ze vzduchovky na 3 padací terče různých velikostí, myšilovka na sněhu.

Ačkoliv byly některé úkoly opravdu náročné, sportovci se s nimi popasovali na výbornou a odpoledne se za slunečného počasí mohli při slavnostním vyhlášení radovat ze sportovního vyžití úplně všichni. S prázdnou neodešel nikdo, všichni obdrželi diplomy a upomínkové předměty městské policie. Vítězové navíc dostali pohár, medaile a velkou pizzu na posilněnou.