Kurz bruslení 2024

20.2.2024 - Veronika Kahounová
Kurz bruslení 2024

Předškoláci a žáci z 1. A a 1. B zahájili 10. 1. 2024 kurz bruslení na zimním stadionu v Soběslavi, kam budou jezdit jednou týdně na celkem 10 lekcí.

Některé děti bruslit ještě vůbec neumí a je pro ně těžké se na brusle třeba jen postavit. Po absolvování kurzu budou všichni na bruslích nejen stát, ale i jezdit. Zvládnou překonat překážku, jet po jedné noze a také zastavit. Všichni se těší na zábavu a na pokroky, které na bruslích zvládnou.