Proti šikaně společně

20.5.2024 - Veronika Kahounová

V pondělí 20. 5. 2024 se setkali v jídelně školy všichni zaměstnanci školy, aby se seznámili se zapojením do intervenčního i preventivního programu KiVa "Společně zastavme šikanu".

Od září 2024 se celá základní škola Malšice zapojí do dlouhodobého programu KiVa.

KiVa je komplexní celoškolní program prevence a řešení šikany, který učí základní školy efektivně předcházet šikaně a samostatně ji řešit.

Program nabízí širokou škálu konkrétních nástrojů a materiálů, s jejichž pomocí mohou školy efektivně snížit výskyt šikany a vytvořit takové klima, aby k šikaně nedocházelo.

Více informací o programu: KiVa