Volby členů školské rady 2023-2026 za zákonné zástupce

Hana Frantíková

Michaela Mědílková

Informace pro voliče

Volba ČLENŮ ŠKOLSKÉ RADY ZA ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE NEZLETILÝCH ŽÁKŮ se uskuteční 23. října 2023.

Každý zákonný zástupce má k dispozici jeden hlas, který odevzdá kliknutím na jméno vybraného kandidáta.

Zvoleni budou 2 kandidáti, kteří získají nejvyšší počet hlasů. Pro případ skončení mandátu zvolených členů se ostatní kandidáti považují za náhradníky v pořadí dle počtu získaných hlasů.

Hlasování proběhne v pondělí 23. 10. 2023 od 7:00 do 21:00 prostřednicím anonymního hlasování ve školním informačním systému Edupage.

Děkujeme za Vaši aktivní účast.

Mgr. Kristina Zůbková

ředitelka školy