Aktuality ZŠ

Kurz plavání 2024

Žáci 2.A, 2.B, 3., 4.A a 4.B pravidelně jezdí na plavecký výcvik na plavecký stadion v Táboře. Celkem se zúčastní 10 lekcí, kdy překonají nejistotu, strach z vody nebo hloubky a řada dětí si osvojí plavecké dovednosti.

Nadace Šatník

Poskytování a přijímání materiální a potravinové pomoci. Hlavním cílem je pomáhat těm, kteří se ocitli v nouzi, a ulehčit jim tak tíživou životní situaci a koordinovat pomoc od dárců k potřebným.

Halloween ve škole 2023

Prostory školy, ale i jídelny jsme vyzdobili ve stylu svátku Halloween, takže se to dýněmi, pavouky, kostlivci a strašidýlky všude jen hemžilo.

Londýn a okolí 2023

19. -24. října 2023 se 50 žáků ze 7.- 9. tříd zúčastnílo školního zájezdu do Londýna. Náročnou a dlouhou jízdu autobusem předčily bohaté zážitky a získané zkušenosti. Ubytování v rodinách důkladně prověřilo jazykové znalosti a žáci mohli přímo srovnat standard bydlení v Čechách a v Anglii.

Papučový den 11. 10. 2023

Nazuli jsme si papuče jako symbol bezpečí a pohodlí domova, abychom šířili povědomí o mobilní hospicové péči, která se zaměřuje na péči
o pacienty v závěru života a poskytuje podporu jejich rodině a blízkým.

Volby členů školské rady 2023-2026 za zákonné zástupce

Funkční období stávajících členů Školské rady za zákonné zástupce končí v říjnu 2023. S ohledem na tuto skutečnost v souladu s ustanovením § 167 školského zákona a Volebním řádem školské rady při ZŠ Malšice, vyhlašuji volby členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků na další tříleté období.

Obědy pro jihočeské děti

Naše škola se zapojila do dotačního programu bezplatného školního stravování, který je určen pro děti, žáky a studenty ve věku od 2 do 26 let v Jihočeském kraji a jejichž rodiny se ocitly v nepříznivé finanční situaci.