Učitelky: Bc. Lucie Háková, Petra Matějčková, Dis.

V Pomněnkové třídě je zapsáno 23 dětí, z toho 12 chlapců a 11 dívek. 1 dítě je ve věku 3 let, 13 dětí ve věku 4 let, 9 dětí předškolního věku (5 let). Všechny děti navštěvovaly MŠ již v předchozím roce. Děti jsou přihlášeny k celodenní docházce.

Ve třídě jsme 2 učitelky, které se snaží mít respektující přístup a využívat prvky alternativních škol ve své výchově a vzdělávání dětí.

K vytvoření pohodového klima třídy nám slouží společné rituály v podobě tématických říkadel, pozdravů, básní a písní.

V letošním roce bude děti provázet kouzelník Poplétko a jeho pomocnice myška Madlenka.

Jako každý rok budou čtvrtky patřit terénním dnům a tvorbě pouta k přírodě.